Hakkımızda

NYÇ Yapı olarak siz değerli iş ortaklarımız için kaliteyi her zaman en ön planda tutarak sizlere üstün kaliteyi en uygun fiyata sunabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Sektörün teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek istekleriniz doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı yeniliyoruz.

Firmamız; üretim, satış, montaj ve satış sonrası desteğiyle, sağladığı her ürün ve hizmette üstün kalite ve uygun fiyat politikasıyla en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Kendi alanlarında oldukça deneyimli personelimiz, projelendirme, keşif, satış ve satış sonrası hizmetlerde profesyonel yaklaşımlar sergilemektedir. Mesleğinde tecrübeli ve teknik donanımlı personelimiz ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek en ekonomik ve en fonksiyonel çözümleri üretmektedir.

Takım ruhu ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Müşterilerimize, en son teknoloji ile üretilen en kaliteli ürünleri ulaştırmak, sektörümüzde dünya klasmanında ürün ve hizmetler üretmek ve NYÇ markasını Güven ve Kalite ile aynı anlamda kullanılmasını sağlamak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olarak; yaratıcı çözümlerimizle, sağlam yapımızla, müşterilerimizin yaşam koşullarına değer katan, onlara özel olduğunu hatırlatan ürün ve hizmetler sunmaktır.
Firmamız; üretim, satış, montaj ve satış sonrası desteğiyle, sağladığı her ürün ve hizmette üstün kalite ve uygun fiyat politikasıyla en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Kendi alanlarında oldukça deneyimli personelimiz, projelendirme, keşif, satış ve satış sonrası hizmetlerde profesyonel yaklaşımlar sergilemektedir. Mesleğinde tecrübeli ve teknik donanımlı personelimiz ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek en ekonomik ve fonksiyonel çözümler üretmektedir.

Teknolojinin baş döndüren bir hızla değiştiği günümüzde; bilgimizi ve tecrübemizi, son teknoloji ile harmanlayarak, en kaliteli, verimli ve en düşük maliyetli ürünü ve servis hizmetini, talep edildiği yer, zaman ve şartlarda tüketicimize sunmak.

HEMEN ARA