Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Günümüz dünyasında estetik ve güvenlik ziyadesiyle önemli olan iki kavramdır. Otomatik kepenkler de bu iki kavramı bünyesinde bulunduran parçalardan bir tanesidir.

 

Hem Estetik Görünüm Hem Güvenlik Bir Arada

Biz fark etmesek de pek çok alanda otomatik kepenk kullanılmaktadır. İnsanın en temel ihtiyaçlarından bir tanesi güvenlik ihtiyacıdır. Bu durum ev ve iş yerlerinde kapı kullanımını beraberinde getirmiştir. Zamanla kapılar yeterli olmayınca demir bariyerler ve kepenkler de devreye girmiştir. Günümüz dünyasında ise güvenlik kadar estetik de önemli bir noktadadır. Hal böyle olunca kullanılan kepenklerde de güvenlik kadar estetik görünüm önem kazanmıştır.

Güvenlik ve estetik ihtiyaçlar otomatik kepenklerin hayatımıza dahil olmasını sağlamıştır. Biz de buradan hareketle otomatik kepenk imal eden, satan ve kurulumunu gerçekleştiren bir firmayız. Alanında uzman, deneyimli ve eğitimli bir kadro ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Eviniz veya iş yeriniz için otomatik kepenk taktırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

Otomatik kepenkler kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Kabaca kullanıldıkları yerler bakımından ve kullandıkları güç yönünden gruplaştırmak mümkündür. Kullanıldığı yer bakımından otomatik kepenklerin genellikle kapı, pencere ve garajlarda yer aldığını görmekteyiz. Ayrıca poliüretan dolgulu ve galvaniz kepenkler bulunmaktadır.

Görüldüğü üzere pek çok farklı kepenk bulunmaktadır. Elbette profesyonel olmayan birinin kendisi için en uygun kepengi seçmesi pek mümkün değildir. Ancak bizimle iletişime geçmeniz durumunda profesyonel ekibimiz sizin için en uygun kepengi size sunacaktır.

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çıktığımız yolda kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Bize göre kaliteli hizmete erişebilmek herkesi hakkıdır. Üstelik verdiğimiz her hizmette kullanıcıların bütçesini de düşünmekteyiz. Diğer firmalardan farklı olarak uygun fiyatlarla otomatik kepenk satışı ve kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Tüm bunlara ek olarak hizmetimiz garanti kapsamındadır.

Kepenklerimizi alüminyum, çelik, galvaniz gibi hammaddelerden imal etmekteyiz. Dolayısıyla bizden otomatik kepenk edinecek olursanız oldukça uzun bir süre kepengi kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik kepengi kullanmanız oldukça kolay. İmal etmekte olduğumuz kepenkler uzaktan kumandalı olabileceği gibi duvara monte edilen bir düğme veya şalter yardımı ile de kontrol edilebilmektedir.

Otomatik kepenk kullanmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kepenk takmak istediğiniz alanın ölçüleri alınır ve göze hitap edecek estetiğe sahip otomatik kepenk imalatı yapılır.

HEMEN ARA