Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı Sistemleri Endüstriyel yapılar için oldukça amaçlı tavana açılır halde dizayn edilmiş olup çelik malzemeden yapım edilmiştir. Fabrika, depo benzer biçimde bütün endüstriyel yapılar için motorlu ve manuel kullanımla ülkü bir sistemdir.

Kapıyı gerçekleştiren 615 ya da 495 mm`lik paneller, birbirine panel rengi elektrostatik boyalı çelik, alüminyum ya da paslanmaz çelik menteşeler ile bağlanır. 42 mm kalınlığındaki ve 0.78 W/m2K termal katsayılı paneller, arası 40 kilo/m3 yoğunluğu poliüretan köpük ile doldurulmuş, iki tane çelik, alüminyum ya da paslanmaz çelik levhadan oluşmuştur.

Seksiyonel kapılar Panel arasında rüzgar dayanımını arttıran kuvvetli çelik levhalar vardır. EPDM contalar yardımıyla, yanlarda, alta ve üstte, yağmura ve rüzgara karşı yüksek izolasyon sağlanır. Yay sistemi ile dengelenen kapılar, motora gerek duymadan kolayca manuel olarak açılıp kapatılabilir. Kapılarda yay kopmalarına ve halat atmalarına karşı emniyet sistemi bulunur.

Panellerde ve raylarda, parmak sıkıştırmasını engellemiş olan hususi detaylar mevcuttur.

Endüstriyel seksiyonel kapılar tesisinizde hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında da izolasyonu ön planda tutan Isı ve toz yalıtımı elde eden istenilen boyutlarda üretilebilen endüstriyel kapı sistemleridir.

Seksiyonel kapı nedir?

Seksiyonel Kapılar yapınızın kullanım alanınızın boyutlarına bağlı olarak düzenlenebilen ve tavandan yukarı ve aşağı yatay bir halde kayarak hareketle çalışan, kullanım alanlarını genişleten, izalasyonlu, emniyetli ve geniş bir görüş alanı sunan, üretimi istenilen boyutlarda yapılabilen uzun ömürlü Endüstriyel Kapı çeşitlerinden biridir.

Seksiyonel kapının özellikleri

Seksiyonel Kapılar, yapınak kapıları, depo kapıları ve süpermarket, alışveriş merkezleri, otoparklar benzer biçimde bir oldukça alanda gereken ek olarak güvenliği üst ölçüde sağlamış olduğu için dükkan ve mağaza benzer biçimde bölgeler arasında kepenk rolü bulan çözümlerin başlangıcında gelmektedir.

Seksiyonel kapılar Ses ve Toz izalasyonu sağlayabilen bununla birlikte Panellerinde ve raylarda parmak sıkıştırmayı önleyen hususi detaylar yardımıyla iş güvenliğine de katkı sağlamaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA