Bahçe Kapısı

Sürgülü bahçe kapısı

Bahçe kapısı modelleri arasında manuel ve otomatik alternatifleriyle en çokca tercih edilen modellerdin önde gelen sürgülü bahçe kapısı, altında durağan rayları bulunan ve muayyen bir yöne kaydırılarak oluşturulan bahçe kapısı modelidir. Otomatik sistemlerde muhtemel elektrik kesintilerinde elle açılabilmesi en büyük avantajıdır.

Sürgülü bahçe kapısı, alttaki ray ile üstteki kaydırma kızağı içinde muayyen bir güçteki motor desteği ile açılabilen, uzaktan kumandası alıcısı ve anteni bulunan kapı olarak, gerektiğinde bireysel olarak giriş yapmak isteyenlerin ya da belli bir personelin desteği ile açılabilir.

Kurumsal yerlerdeki sürgülü bahçe kapısını açma rolü genel anlamda kapıdaki emniyet görevlisine ilişik olmaktadır. Askeri bölgelerde ise girecek aracın emniyet kontrolünden sonrasında sürgülü bahçe kapısı açılır ve böylece vasıta içeri girebilir.

Bahçe kapısı örnekleri

Firmamıza ilişik şu an ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesinde bahçe kapısı örneklerini inceleyebilirsiniz. Bahçe kapısı modelleri içinden herhangi birini seçemediğiniz ya da birden fazla seçenek içinde kaldığınız vakit takım olarak destek olmaya hazırız. Gerektiğinde bölgenizin etüt çalışmasını yapmış olup hangi kapının tam size müsait bulunduğunu belirlemenize destek olabiliriz.

Bahçe kapısı örnekleri bütün müşterilerimizin incelemiş olduğu ve beğenmiş olduğu modelleri içermektedir. Bugüne dek iş yaptığımız müşterilerimizin tüm bunlar memnun kalmanın geri dönütü olarak yeni iş ortaklarımıza bizleri önermeyi tercih etmişlerdir. Bunun için teşekkür etmeyi borç biliriz.

Konut bahçe kapısı tutarları

Bahçe kapısı modellerimizden en beğendiklerinizin araç-gereç ve fiyat durumu için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eğer eviniz için bahçe kapısı yaptırmak istiyorsanız mesken bahçe kapısı tutarları için yazışma adreslerimizden ya da işyeri adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü ve çözüme yönelik çalışan personelimiz ile sipariş, üretim, ürün teslim alma ve montaj sürecinde hep yanınızda oluyoruz. Soracağınız bütün bilgileri bıkmadan usanmadan cevaplıyor ve aklınızda asla sual işareti bırakmıyoruz. İlk defa bahçe kapısı yaptırmak isteyen sadece sektörde deneyimi olmayan bütün müşterilerimizi aydınlatıyor ve sorunlarını çözüyoruz.

Sizler de bu sevinçli ve başarı göstermiş ailenin bir müşterisi olmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Yanakayar kapılarda çoğu zaman ray üstünde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa gereksinim vardır.Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, yahut dairesel kapıların açılması için ehil alan bulunmayan durumlarda en ülkü korumadırlar.

İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır.

Bu sistemler, kapama sürecinde en çok güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, mani tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması niteliğinde insan ve nesnelere gelebilecek ziyanı önlemek için, hareketi durdurur ve bilakis çevirir.

Konutlarda kullanılmak suretiyle pek oldukça sistem mevcuttur: Yana kayar bahçe kapısı motorları ağırlığı 300 kilo’a kadar olan hafifçe kapılar ve ağırlığı 600 ila 1000 kilo içinde değişen ağır kapılara, ihtiyaca hususi her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları ile bilhassa alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve sanayide gereken geniş girişler için ağır kapılar oluşturmak mümkündür. Sistemler 3500 kilo’a kadar olan ağırlıklardaki kapı kanatlarını işletebilecek halde tasarlanmıştır. Bu tasarımlar, her türlü atmosfer koşuluna dayanıklılık gösterebilmekte, en çok işletme güvenliği ve uzun vadeli performans sağlamaktadır.

HEMEN ARA