Otomatik Kollu Bariyer

BARİYER SİSTEMLERİ

KOLLU BARİYER

Bariyer sistemleri, oldukça sık çalışmaya müsait olarak üretildiğinden, vasıta giriş-çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde güvenilir ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri aleni ya da kapalı her türlü umumi otopark girişlerinde, yapınak, mesken, apartman-site türü hususi binaların bahçe ve otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali benzer biçimde halka aleni kalabalık mekânlarda, kontrollü sık geçişi sağlamak için en müsait sistemdir. Bariyer sistemleri Avrupa’dan ithal edilen ve her türlü Avrupa nitelik standartlarına haiz ürünlerdir. Standart olarak motor test ünitesi, güvenlik fotoseli, flâşör lamba, uzaktan kumanda alıcı kartı ve anteni kit halinde önerilmektedir. Uzaktan kumanda el vericisi istenilen sayıda çoğaltılabilinir.

 

Bariyer sistemleri 300 santimetre – 600 santimetre içinde kol uzunluklarına haiz olup, dış ortam koşullarına dayanıklı paslanmaz gövdeli, oldukça sık açılıp kapanmaya uygundur. Bariyer sistemlerine her türlü kartlı ya da şifreli geçiş, istenilen sayıda uzaktan kumanda, buton kontrolü, güvenlik fotoseli, flaşör lamba benzer biçimde birçok hususiyet ilave edilebilir. Daha uzun bariyer sistemleri de mevcut olmakla beraber yüksek fiyatından ötürü sağlı sollu iki tane bariyer çözümü hem daha ekonomik aynı zamanda daha uzun ömürlüdür. Bariyer sisteminin pozitif yanları ekonomik olması değil devamlı alışabilmesidir. Yeni teknoloji “DC motorlu” bariyer sistemleridir.Emniyet fotoselli bütün bariyer sistemlerinde zaruridir.

 

Uzaktan kumanda opsiyonel olarak sunulmaktadır. 3m’lik bariyerler 3-4 sn’de açılır. Kısa olduğundan daha süratli ve daha uzun ömürlüdür. 6m’lik bariyerlerimiz ise ortalama olarak 8-9 sn’de açılır.Daha süratli bariyerler tehlikeli ve standartlara aykırıdır.Ayrıca düz kollu, teleskopik kollu, katlanır kollu bariyer sistemleri yardımıyla her türlü detaya uygulanabilen sistemlerdir. Bariyer sistemlerine; radar, buton, metal kütle detektörü, kartlı ve şifreli geçiş sistemi benzer biçimde kumanda sistemleri de opsiyonel olarak ilave edilebilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA