Yangın Kapısı

Yangın Kapısı

Yangına müdahele mevzusunda en büyük destek olan Yangın Çıkış Kapılar pek oldukça hususi vaziyet düşünülerek geliştirilmektedir. Yangının çıkmış olduğu ortamla ilişkiyi keserken, minimum can kaybıyla yangın alanından uzaklaşmanızı sağlamaktadır. Yangın alanında içe ve dışa açılım seçenekleri bulunurken, dışardan kapalı olsa bile içeriden açılabilen Yangın Kapı Sistemleri, opsiyonel olarak acele durumlarda kullanılabileceğniz ürkü kolları ile kolaylık sağlamaktadır. Kapıların aleni kalması riskine karşı yaylı emniyet sistemler ile kapılarda kapanma güvenliği sağlanabilmektedir.

 

Isıya dayanıklı malzemelerden üretilen Yangın Kapıları, 30-60 ve 120 dakikaya kadar ısıya dayanıklılık yayınlayan muhtelif opsiyonlarda hizmetinize sunumaktadır. Sıcaklık yardımıyla genleşen yangın kapıları hususi geliştirilen contalar yardımıyla dumanı hiç sızdırmayacak halde gelliştirilmiştir. İstenildiği takdirde duman sızdırmazlığı için kapı altı Giotinlerle de esktra emniyet sağlanabilmektedir. Tek ya da çift kanatlı olabilen Yangın Kapıları; kullanıldığı alanda olan nüfus yoğunluğuna nazaran belirlenmelidir.

YANGIN KAPISI KULLANIMI

Geniş geçiş alanın gereksinim olduğu iş merkezleri, hastane, avmsi benzer biçimde alanlarda Çift Kanatlı Yangın Kapısı kullanılmalıdır. Bulunan yapının fizyolojik ve beşeri özellikleri göz önünde bulundurularak binaya en müsait kasa tipleri kullanılırken, isteğe nazaran muhtelif renk alternatifleriyle güzel duyu açıdan da zevklerinize müsait olarak uygulanabilmektedir

Call Now ButtonHEMEN ARA