Kompozit Cephe

Kompozit Cephe

Kompozit cephe sistemleri alüminyum levhalar kullanılarak oluşturulur. Bu uygulama konutların dış cephesinde uygulanır.

Kompozit paneller, iki alüminyum içerisine yerleştirilen polietilen tabakadan meydana gelir. Bu paneller cephe kaplamalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kompozit cephe panelleri kolay montajı ve ekonomik yapısı ile avantajlı çözümler sunar. Hafif olmasına rağmen son derece dayanıklı olan Kompozit cephe sisteminin bakımı ve temizliği de kolaydır. İleri teknoloji ürünlerinden bir tanesi olan kompozit kaplama sistemleri özellikle modern mimaride sıklıkla tercih edilir. Her türlü binada ve yapıda yeni bir görünüm sunan dış cephe kompozit kaplama sistemleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabiliyor. Kompozit kaplamalar hem hafif olması ve sağlam yapısı nedeniyle alüminyum malzemeler kullanılarak hazırlanır.

Alüminyum, kolay şekil alabildiği için üretimi de sıklıkla uygulanır. Diğer cephe kaplama ürünlerine göre çok daha hafif olan kompozit paneller dikey ya da yatay olarak montajlanabilir.

Kompozit Cephe Uygulaması

Dış cephe kompozit kaplama panelleri sağlam, uzun ömürlü ve rüzgar mukavemeti yüksek yapısıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. Dış cephe kaplama sistemlerin tercih edilen kompozit kaplamalar darbeye ve kırılmaya karşı da dayanıklıdır. Kolay işlenebilen ve bakımı ile temizlenme desteği de veriyor. Kompozit paneller geniş renk seçenekleri ile bizlerin karşısına çıkıyor.  Alüminyum Kompozit Panelleri yangın standartlarına göre farklı çeşitlere ayrılıyor.

Kompozit paneller ileri teknoloji ile üretilmektedir. Modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm sunar. Binaların iç ve dış yüzeyleri içerisinde kullanılabilirliği bu sistemleri çekici kılar. Kompozit panel sistemleri her iki yüzeyi çeşitli ebatlarda yapılabilen ve dış yüzeyi değişik renkler ile beraber kaplanabilen uygulamalardır.

Kompozit Panel Özellikleri

  • Dayanıklıdır,
  • İşlenmesi kolaydır,
  • Kolay temizlenebilir,
  • Hafiftir,
  • Geniş renk seçeneği bulunur,

Alüminyum kompozit cephe işlerinde farklı renklerde sizlere gerekli desteği verebiliyoruz. Siz değerli müşterilerimize özel renk ve ölçülerde kompozit uygulamalar sunuyoruz. Granit ve ahşap deseni gibi pek çok özel seçeneklerimizle beklentilerinizi karşılıyoruz. Kompozit panel konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA