Giyotin Cam Hareketli Küpeşte

Giyotin Cam Hareketli Küpeşte

 

Hareketli küpeşte, bahçe, balkon ya da teras içerisinde kullanılır. Bu yapılar alüminyum ya da benzeri metallerden yapılan cam korkuluklardır.

 

Giyotin cam (hareketli küpeşte) modelleri dikey bölümde hareket ederek açılıp kapanabilir. Bu sistemler tamamen açık duruma geldiği zaman, bir panel yüksekliği kadar alan sabit şekilde kalmaktadır. Bu sistemler hem sabit hem de kontrol edilebilen bir camlama sistemiyle karşımıza çıkar. Bu sistemler genel olarak uzaktan kumandalı şekilde tasarlanır. Giyotin cam sistemi, çok farklı mekanlarda kendisine yer bulabilir. Kullanıldığı alanlarda güvenlik ve kullanım kolaylığı sunan bu sistem her geçen gün daha fazla alanda kendisine yer bulmaktadır.

 

Firmamız başta giyotin küpeşte modelleri ve aksesuarları olmak üzere, engin ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimizle bir araya getiriyor. Giyotin cam modellerinde sektörde en iyi kaliteyi en hızlı ve kusursuz şekilde sunmaya devam ediyoruz. Firmamız sürdürdüğü ar-ge ve toplam kalite politikalarıyla sürekli olarak arttırdığı üretim kalitesi ve kendisine özgün endüstriyel tasarımlarıyla sizleri bekliyor.

 

Kaliteli Giyotin Cam Modelleri

 

Günün her saati güvenilir bir şekilde çalışabilen giyotin camlar, çağdaş mimari tasarımlarına yeniden hayat veriyor. Yüksek üretim standardında imal edilen giyotin cam sistemleri kaliteli bir çözüm olmasıyla beraber ısı yalıtımında ve şeffaflıkta optimum performans sunuyor. Bu sistemleri binanıza uygun bir tasarım ve konfigürasyon oluşturarak satın alabilirsiniz.  Firmamız Teknoloji ve insan kaynaklarını etkin bir şekilde kullanarak sizlere güvenilir çözümler sunmaya devam ediyor. Sektördeki gücümüz ve kaliteli hizmetlerimizle beraber fark yaratarak, her zaman ilk tercih edilen marka olarak bulunuyoruz.

 

 

Küpeşte Ve Tırabzan

 

Uzaktan kumandalı motorlu giyotin cam hareketli küpeşte modellerimiz beklentilerinizi fazlasıyla karşılamayı başarıyor. Tam otomatik şekilde açılabilen cam paneller projeye uygun ebat ve ölçülerde yapılabilir. Giyotin cam sistemleri bir çok alanda ve mekanda tercih edilmektedir. Otomatik pencere sistemidir. Her türlü hava şartlarına uygun izolasyon çözümleri sunar. Özel tasarım paslanmaz profilleri sayesinde emniyetli bir yapıya sahiptir. Biz giyotin cam hareketli küpeşte çeşitleri konusunda sizlere gerekli çözümleri sunabiliriz. Giyotin cam malzemeleri, standart olabileceği gibi, özel ölçü ile de üretilmektedir. Sizin istediğiniz ölçü ve modelleri bu adres üzerinden kolayca hazırlayabiliriz.

HEMEN ARA