Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapı

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapı

Fabrika ve depolarınızın araç-gereç giriş-çıkış sirkülâsyonunun yoğun olduğu alanlardaki oldukça sık ve süratli açılıp-kapanması ihtiyaç duyulan kapılarda kullanılır. Bu performans sevkiyatlarda kolaylık sağlarken bununla birlikte sıcaklık kayıplarını da önler. Hızlı Pvc Kapılar vasıta giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde kullanılır. Bu nedenle bilhassa fabrikalar ve depoların ilk tercihleri arasındadır. Katlanabilir ve sarmal olmak suretiyle iki değişik imalat yapılabilen Hızlı Pvc Kapılar İç ve dış cephede değişik polyester perde kullanılarak çözümler sağlanabilir. Perdeler tek parça tüm ya da pencereli görünüme haiz saydam kısımları ile tenvir gereksinimlerine da çözüm sunabilir yapıdadır.

 

Yoğun vasıta trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan en az ölçüde etkilenmesinin istendiği mekânlarda son aşama başarı göstermiş çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi yardımıyla çok uzun ömürlü ve güvenlidir. İstenmeyen hava akımlarını ve bu akımlara bağlı iş kaybı, aşırı rutubet, toz ve kifayetsiz hijyen problemlerini minimize eder. Çalışma hızı ile yoğun trafikte ortaya çıkan enerji kayıplarını en aza indirerek zamandan ve enerjiden tutum sağlamanıza destek verir bu özellikleriyle Hızlı PVC Kapı endüstriyel tesisler için kıymetli bir yatırımdır. Modüler ve mukavemetli yapısı, dinamik ve kompakt dizaynının yanı sıra, oldukça yoğun trafikte emek verme performansı ile benzersiz bir üründür. Tesisinizdeki endüstriyel kapılarda beklentiniz yoğun geçişlerde sıkıntılı ve değişken hava şartlarında emek harcaması, günde yüzlerce defa açılıp kapanması, vakit israfı, hava akımlarının asgariye indirilmesi mevcut alanınızın daha da hijyen kalması imaj ve gürültü kirliliğinin olmaması ise sizin kapınız Hızlı PVC Kapı olmalıdır.

BRANDA SARMAL KAPI

Hızlı PVC Kapı Sistemleri Sık açılıp kapanmaya elverişli,  Kalkış ve duruşta yavaşlamayı elde eden frekans konvektörlü test ünitesine haiz,  Rulo ya da katlanır tipte uygulanabilen, Enerji kesintisinde manuel kullanım imkanı elde eden, Yüksek kalitede PVC brandaların kullanıldığı,  Kaynaksız, tekparça, çelik yan rayların kullanıldığı, isteğe bağlı Şeffaf gözetleme penceresi de uygulanabilen, Radar, metal kütle dedektörü, uzaktan kumanda, ip switch, kartlı ya da şifreli geçiş sistemleri benzer biçimde motor otomasyon sistemleri ile desteklenebilen, tesisinizde sıcaklık, rutubet ve ses izolasyonu sağlayarak, güneş ışığı, gürültü, toz, böcek ve kuş benzer biçimde cisimlerin içeri girmesini engeller. Modüler ve basit uygulaması yardımıyla zamandan tutum ederken, basit temizliği ve yenilenme şekli ile de bütçenizde tutum sağlar. Geç alevlenen ve alevi yaymayan yapısı ile güvenilirdir. Her noktada uygulanabilen bu sistem basit geçiş imkanı ile de çok kullanışlıdır.

 

Hızlı  ve oldukça kuvvetli beden yapısı yardımıyla mevcut kullanılan hantal kapı sistemlerinde ayrıcalıklı olmasını sağlar. Kendine has kuvvetli yapısı yardımıyla dış ve iç cephelerde rahatça kullanabileceğiniz bu benzersiz özellikleri, yüksek emek verme performansı ve estetiği, tesisinizin karlı ve olmazsa olmaz ürünüdür. Yekpare olan PVC perde Sistemini istenilen boşluklarda aralarında pencere sistemi ekler. Dış darbelerden meydana gelen yırtılma ve aşınmalara karşı hasar bulan bölgelerin tamiri ve değişimi rahatça yapılabilir. Bu sayede ürününüz ilk günkü benzer biçimde güzel duyu görünümünü devam eder.

 

Standart olarak buton sistemi, plaka okuma sistemleri, metal kütle dedektörü, kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma sistemleri ve uzaktan kumanda sistemi ile sistem opsiyonel olarak test imkanı sağlamaktadır. Emniyet Fotoseli Sistemi yardımıyla kapı hareket halindeyken insan ya da cisimlere çarpması test dibine alınmıştır. Enerji kesilmelerinde manuel kullanma kolu ile kapı perde sistemi yukarı ya da aşağı hareket ettirilerek kapı istenilen konuma getirilir.

HEMEN ARA