Kapaklı Cephe

Kapaklı Cephe

İzolasyonlu cam giydirme cephe sistemidir. Binaların dış cephelerini şekillendirmek için son yıllarda bu sistem ile birbirinden farklı çalışmalar yapmaktayız.

Cam yüzeylerin açılabilir yapısı ile kapaklı cephe ortaya çıktı ve birçok bina gerçekten muhteşem sonuçlar aldı. Katlama mekanizmasının desteği ile burada kullanılan ürünün kaliteli performansı, gerçekten göz kamaştıran teknolojiyi ortaya çıkarmaktadır.

Klasik Kapaklı Cephe Sistemleri

Giydirme cephe sisteminde dış yüzeyde kullanılan 50mm genişliğinde alüminyum kapak profili, mimarların istekleri doğrultusunda birçok farklı geometrik şekilde tasarlamaktayız. Camlar yatay ve düşey eksenlere dışarıdan mekanik olarak basınç çıtaları ile sabitlenir. Sistemin hava ve su geçirimsizliği içte ve dışta kullanılan EPDM fitiller ile sağlanır. Harici olarak kullanılan yatay veya düşey eksen üzerindeki bindirme profilleri isteğe bağlı olarak iptal edilerek bu profillerin yerine boşluklara silikon uygulanarak dışarıdan bakıldığında istenilen şekil elde edilir.

Termal Bariyerli Klasik Kapaklı Cephe Sistemi

Yoğuşma riskine karşı yüksek ısı yalıtımı ve poliamid ısı bariyeri ile tasarlanmış olduğumuz bir sistemdir. Termal bariyerli klasik çatı cephe sisteminde cephe estetiğine göre yatay veya düşey akslarda alüminyum çatılar kullanılabilir. Yatay ve düşey akslarda kullanılan alüminyum kapaklar, klasik örtü cephe sisteminde kullanılan kapaklarla uyumludur. Bu cephe sisteminde, kapatıldığında kalınlığı bilinmeyen gizli kanat sistemi de kullanılabilir. Kapatıldığında dışarıdan görülemeyen gizli kanatlar, klasik termal bariyer cephe sisteminde olduğu gibi ters bir vasistas gibi dışa açılır.

Kapalı Cephe Sistemleri Fiyatları

Burada çözümün temel avantajlarını son derece benzersiz ve uygun fiyatlarla değerlendirmek önemlidir. Avantajlarını sayısal boyutlarda değerlendirebilen kapaklı cephe sistemlerinin fiyatları dikkat çekici bir sonuç verdi. Kaliteli malzemelerin burada büyük bir hassasiyet yarattığını çok dikkatli bir şekilde gördük. İndirimli fiyatlar ile bizlere sunulan seçenekler de ürünün dikkat çekici kalitesini en iyi şekilde göstermeye devam ediyoruz. Kusursuz bir mekanizmaya sahip olan ve bu imkanları avantajlarıyla birleştiren seçenekler, kalite ve standartlar açısından izlenecek sonuçları ortaya koymaktadır. Yapı teknolojisinin günümüze ulaştığı noktada, ürün seçenekleri ve kalite avantajları, gerçekten önemli ve dikkate değer bazı fırsatları ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Böylelikle kişilerin yararına sunulan hizmet ve avantajları daha yakından görmek mümkündür.

bir yorum bırakın

HEMEN ARA