Otomatik Tente Pergola

OTOMATİK TENTE PERGOLE

Otomatik pergola sistemleri modern mimarilere estetik çözümler sunmaya devam ediyor. Otomatik pergole sistemleri dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

İzmir, Aydın, Manisa illerinde öncülük eden firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Pergola sistemleri ekonomik fiyatları ile beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyor. Pergola sistemleri dış etkilere karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Açılır kapanır tente sistemleri farklı model ve serisiyle mekanları yıl boyunca koruma altına alabiliyor.

Zarif hatları ve modern tasarımları ile beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyor.

Otomatik tente sistemleri eğimli şekilde uygulanan dizaynı ile cafe ve restoran gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilirken kış bahçesi olarak da evinizin terasına, bahçeye, balkona tente hizmeti oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır. Mekanlarınızın şık ve daha kaliteli görünmesini sağlayan bu uygulamalar yapıların havasını tamamen değiştiriyor.

Otomatik pergole  sistemleri her türlü hava şartlarında kullanılabilir. Pergole sistemleri alüminyum profil raylar üstünde hareket eden motorlu uzaktan kumandalı sistemlerdir.

Pergole sistemleri estetik ve kaliteli tasarımı ve dizaynı ile beraber yağmur ve karda mükemmel koruma sunmaktadır. Motorlu tente sistemleri su tahliyesini de sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Açılır kapanır tente yaptırmak istiyorsanız bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak tentenizin taşıyıcı ayak bölümü ile taşıyıcı desteğinin doğru kalınlıkta olması gerekir. Sistemin ayak bölgesinin lamine yapılması tavsiye edilir. Tente sisteminin kurulacağı bölgenin müsaitliği önemlidir.

Ülkemizde oldukça fazla ihtiyaca dönüşmüş olan otomatik pergola sistemleri, çevremizde ki dış etkilerden tamamen korunabilmek adına gölgelik görevini üstlenen elemanlar arasındadır. Gölgelendirme sistemleri içerisinde yerini alan otomatik pergole ile güneş, yağmur ile beraber pek çok dış etkiye karşı dayanıklıdır.

Otomatik Tente SİSTEMLERİ

Pergola tente sistemlerinin özel motoru sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Otomatik tente modelleri ile açık ya da kapalı kış bahçesi oluşturabilirsiniz. Farklı fonksiyon ve işlevi yer alan tente sistemleri mekanları her mevsim kullanışlı duruma getiriyor. Tavan kısmında bulunan özel yanmaz kumaşı ile birlikte otomatik pergole kar ve yağmur suyunu geçirmemektedir.

Alüminyum profiller sayesinde sizlere yüksek dayanıklılık sağlar. En ufak ayrıntısına kadar titizlikle üretilen motorlu tente sistemleri sizleri uzun yıllar konforla yaşamanıza yardımcı olur. Otomatik tente sistemleri paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır. Pergola sistemleri mekânınıza şık bir estetik çözümler sunar.

Gölge sistemleri ve yapı hizmetleri firması olarak siz değerli müşterilerimize ışıklı tente sistemleri sunabiliriz. En uygun tente fiyatları için hemen bizleri arayın.

0232 435 03 55

 

Eğer sizler de evinizin bahçesini ya da terasınızı kış bahçesine dönüştürmek istiyorsanız otomatik tente hizmeti yaptırabilirsiniz. Tavanınızda muhteşem bir görünümü ile ışıklı tente hizmeti alabilir çevresini de yana kayar sürme cam sistemi ile kapatarak kışın keyfini sürebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA