Otomatik Pergola Tente

Otomatik Pergola Tente

Otomatik pergola sistemleri modern mimarilere estetik çözümler sunmaya devam ediyor. Pergole sistemleri dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

İzmir, Aydın, Manisa illerinde öncülük eden firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Pergola sistemleri ekonomik fiyatları ile beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyor. Pergola sistemleri dış etkilere karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Pergola sistemleri farklı model ve serisiyle mekanları yıl boyunca koruma altına alabiliyor. Zarif hatları ve modern tasarımları ile beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyor.

Pergola sistemleri eğimli şekilde uygulanan dizaynı ile cafe ve restoranları sıklıkla tercih ediliyor. Mekanlarınızın şık ve daha kaliteli görünmesini sağlayan bu uygulamalar yapıların havasını tamamen değiştiriyor. Otomatik pergola tente sistemleri her türlü hava şartlarında kullanılabilir. Pergole sistemleri alüminyum profil raylar üstünde hareket eden motorlu uzaktan kumandalı sistemlerdir. Pergola sistemleri estetik ve kaliteli tasarımı ve dizaynı ile beraber yağmur ve karda mükemmel koruma sunmaktadır. Pergola sistemleri güvenli bir şekilde su tahliyesi yapar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pergola yaptırmak istiyorsanız bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak pergolanızınn taşıyıcı ayak bölümü ile taşıyıcı desteğinin doğru kalınlıkta olması gerekir. Sistemin ayak bölgesinin lamine yapılması tavsiye edilir.  Pergola sisteminin kurulacağı bölgenin müsaitliği önemlidir. Ülkemizde oldukça fazla ihtiyaca dönüşmüş olan pergola sistemleri, çevremizde ki dış etkilerden tamamen korunabilmek adına gölgelik görevini üstlenen elemanlar arasındadır. Tente sistemleri içerisinde yerini alan pergola sistemleri ile güneş, yağmur ile beraber pek çok dış etkiye karşı dayanıklıdır.

Pergola Tente Sistemleri

Pergola tente sistemlerinin özel motoru sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Otomatik pergola modelleriyle açık ya da kapalı mekanlar oluşturabilirsiniz. Farklı fonksiyon ve işlevi yer alan tente sistemleri mekanları her mevsim kullanışlı duruma getiriyor. Tavan kısmında bulunan özel brandası ile birlikte otomatik pergola tente kar ve yağmur suyunu geçirmemektedir.

Alüminyum profiller sayesinde sizlere yüksek dayanıklılık sağlar. En ufak ayrıntısına kadar titizlikle üretilen tente sistemleri sizleri uzun yıllar konforla yaşamanıza yardımcı olur. Pergola otomatik tente sistemleri paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır. Pergola sistemleri mekânınıza şık bir estetik çözümler sunar. Otomatik tente firması olarak siz değerli müşterilerimize pergola sistemleri sunabiliriz. Tente pergola ve işleri konusunda detaylı bilgi için hemen bizleri arayabilirsiniz.