Bioklimatik Pergola – Rolling Roof

BİOKLİMATİK PERGOLA – ROLLİNG ROOF

Rolling roof her alana uygulanabilen katlanma ve toplanma hareketini bir arada yapabileceğiniz bir çatı kapatma sistemidir.
Rolling roof özel tasarım paneller yardımıyla katlanma hareketi ile havalandırma ve gölgelendirmeyi aynı anda yapabilirsiniz. Sistem katlanma pozisyonunda bile özel paneller yardımıyla yağmur ve kardan etkilenmeden mekanınızı havalandırabilirsiniz.

Rolling roof özel tasarım olan paneller yardımıyla panellerin dış yüzeyini çatıya çıkmadan içerden kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
Rolling roof sistemi panellerin yapmış olduğu katlanma hareketi yardımıyla, çatıdan havalandırma yaparken bile gölgelendirme özelliğini kaybetmez.

KIŞ BAHÇESİ HİZMETLERİ

Her mekanda uygulanabilecek olan rolling roof sistemleri, açılır kapanır tavan olarak adlandırılabilir. Katlanırken toplanma işleminin yapıldığı uygulama sayesinde açık hava ortamlar istendiği vakit kapalı mekana dönüştürülebilir.

Sistem üstünde yer edinen panellerin temel görevi, gün ışığından en çok faydanın sağlanabilmesidir. Katlanma hareketi panellerin temizliğinin rahat bir halde yapılması için mühim bir ayrıcalıktır. İstenilen her renkte yapılabilen uygulamalar yardımıyla uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım mümkündür.
Kullanıldığı ortama estetik ve şık bir manzara veren rolling roof çatı sistemleri, kendine özgü hareket sistemleri yardımıyla farklı mekanlardaki gereksinimleri en iyi halde karşılar. Her türlü negatif hava şartına karşı koruma elde eden paneller, sıcaklık yalıtımı da sağlayarak dört mevsim aranan konforun yaratılmasında kullanılır.
Kullanım alanına nazaran oldukça muhtelif avantajlar elde eden rolling roof çatı sistemleri, yağışlı havalarda da yarım açılarak mekanın havalandırılması sağlanabilir. Her türlü hava koşulundan en çok verimin sağlandığı sistem yardımıyla her türlü alanda emin bir halde ömür sürdürülebilir. Klasik jakuzi sistemine müsait olarak çalışan modeller istendiği vakit iç mekanlardan rahatça temizlenebilir.

AÇILIR KAPANIR TAVAN SİSTEMİ

Kendi ekseni çevresinde dönüp kapanan rolling roof panelleri, kontrollü bir halde açılarak istenen noktada durdurulabilir. İstenen eğimde tutulabilen paneller her türlü hava şartında ortamın havalandırılmasına olanak sağlar. Farklı büyüklükteki mekanlar için hususi olarak üretilen sistem yardımıyla teras, kış bahçesi, kafe yada kurumsal alanlarda yeni ve konforlu yaşam alanları yaratılabilir.

BİOKLİMATİK PERGOLA – ROLLİNG ROOF SİSTEMLERİ

Yedek parça ve onarım garantisi olan rolling roof çatı sistemleri, talebe uygun olarak led ışıklarla zengin bir manzara kazanabilir. Geniş balkonlarda veya çatı katında kullanılan uygulama yardımıyla ev içleri genişler ve yeni yaşam alanlarında eğlenceli zamanlar geçirilebilir. Farklı ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan sistemler, pak havadan en iyi halde yararlanmak isteyenler için ideal bir çözüm önerisi olarak düşünülebilir. İklim etkilerinin yanı sıra ses ve sıcaklık yalıtımı için de ideal bir çözüm önerisi olan rolling roof panelleri, konforlu yaşam alanları oluştururken soğuk havalarda da açık mekan hazzı isteyenler tarafından tercih edilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA