Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı

Emniyette olmanız bizim için her şeyden önemlidir. Kendinizi hem güvende hissetmek istiyor hem de şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız fotoselli kapı taktırmalısınız.

 

Fotoselli Kapılar Son Derece Şık ve Kullanışlıdır

Bir fotoselli kapıya sahipseniz kendinizi güvende hissederken şık bir görünüme de sahip olduğunuzu bilirsiniz. Günümüzde pek çok alanda fotoselli kapı kullanılmaktadır. Özellikle iş yerlerinde ve hastanelerde artık sıklıkla fotoselli kapı kullanılmaktadır.

Otomatik açılır kayar kapı olarak da adlandırılan fotoselli kapıların pek çok işlevi bulunmaktadır. Açılır kayar kapılar diğer kapılardan farklı olarak hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Harekete duyarlı olan bu kapılar ziyadesiyle kullanışlı ve şıktır.

 

Fotoselli Kapıda Öncü Firma

Biz de buradan hareketle fotoselli kapı imalatı, satışı ve kurulumu yapan bir firmayız. Alanında uzman, tecrübeli ve eğitimli bir ekip ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Attığımız her adımda %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Fotoselli kapıda profesyonel hizmet veren alanında öncü firmayız.

Fotoselli kapılarımız farklı şekillerde çalışmaktadır. Bazıları hareketi algılayarak hareket ediyorken bazıları parmak izi veya kontrol butonu aracılığıyla hareket etmektedir. Ayrıca kapıların bazıları çift yönlü hareket edebilir, bazı kapılar tek yönlü hareket etmektedir. Tasarımlar ise yarım daire, tam daire, yay parçası şeklindedir.

Görüldüğü üzere pek çok çeşit fotoselli kapı bulunmaktadır. Sizin için en uygun fotoselli kapının hangisi olacağı hususunda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Taktıracağınız otomatik açılır kayar kapı hem misafirlerinizi güzel karşılamanıza vesile olur hem insan trafiğini yönlendirir hem de içerideki ısı sıcaklığını korur. Ayrıca şık bir görünüme sahip olursunuz.

Fotoselli kapı taktırmayı düşünüyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz en kısa sürede, kapıyı taktırmak istediğiniz yere uygun otomatik açılır kayar kapınızı imal edip kurulumunu gerçekleştirecektir. Ayrıca yaptığımız her işlem garanti kapsamındadır. Tüm bunlara ek olarak firma olarak kullanıcılarımızın cebini de düşünmekteyiz. Diğer firmalardan farklı olarak kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekteyiz.

FOTOSELLİ KAPI İMALATI

Fotoselli kapılarımız iç mekanın iklimini koruma özelliğine sahip olmasının yanı sıra hijyenik bir ortamı da beraberinde getirmektedir. Kapıların otomatik kayma özelliği bulunduğu için bireyler el değmeden içeri giriş çıkış yapabilmektedir. Fotoselli kapı imalatına dair her şey firmamızda bulunmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA