90 Derece Açılır Otomatik Kapı

Doksan Derece Açılır Kapanır Kapı

Doksan derece otomatik kapı özellikle yoğun kullanılan mekanlarda geçiş sırasında mevcut kapınızı değiştirmeden ekonomik fiyatlarla kapınızı otomatik duruma getirebilirsiniz.

Doksan derece otomatik kapı sistemleri günümüzde pek çok alanda aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Standart kapılardan, bina kapılarına kadar geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Otomatik 90 derece otomatik kapı sistemi, TSE standartlarından başarılı bir şekilde geçmiş uygulamalardan bir tanesidir. Yüksek kalitede işçilik ve malzemelerle üretilen bu kapılar aradığınız performansı sizlere sunuyor. Sessiz olarak çalışan ünitesi, aynı zamanda yoğun çalışmaya da uygun şekilde tasarlanmıştır.

90 derece açılır kapı otomasyonları her alanda kolayca uygulanabiliyor. Kapılara motor sistemi montajı yapılır. Böylece kontrol imkanı da elde edilir. Basit montaj özelliği sayesinde tüm kapılara da kolayca uygulanabilir. Sessiz şekilde çalışan elektromekanik otomasyon ünitesi ve paslanmaz tasarımı ile sizlere büyük kolaylıklar sunar. 90 derece açılır artık her yerde güvenle kullanılabiliyor. Yeni nesil kapı sistemleri doğasal felakete karşı son derece dayanıklı bir şekilde üretildi. Uzaktan kontrol imkanı geçiş sistemleri ile opsiyonel kontrol desteği sunuyor. 90 derece açılır kapı sistemleri bina ya da bahçelere monte edilebiliyor.

90 Derece Otomatik Cam Kapı

90 derece otomatik açılır kapı sistemlerimizin tamamı çeşitli testlere tabi tutulmuş ve başarılı bir sonuç almıştır. Beklentilerinizi karşılayacak performans ve konfor vaat eden ürünümüz mevcut kapılarınızda uyumluluk sağlar. Biz kapı sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize zengin bir içerik sunabiliyoruz.

Doksan derece otomatik kapı sistemlerimiz farklı aksesuar seçenekleriyle elinizin altına geliyor. Otomasyonun montajını uygun olan her alana bu kapıları takabiliriz.  Kaliteyi her zaman en ön planda tutarak hareket eden firmamız müşterilerinin de istekleri doğrultusunda kapı sistemlerini kolayca tasarlayabiliyor. Üretim, satış ve montaj desteğimizle ürün kalitesinden asla taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Alanında son derece deneyimli personelimiz, satış ve satış sonrası hizmetleriyle sizleri bekliyor. Mesleğinde tecrübeli ve teknik donanımlı personelimiz ihtiyaçlarınızı doğrultusunda hareket ederek fonksiyonel çözümler sunuyor. Bu adres üzerinden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Detaylar için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA